Tým Fyzio Movement je tvořený lidmi, kteří se pohybem i zdravím člověka odborně zabývají. Důležitým aspektem je pro nás vzdělání a zkušenosti tak, aby bylo o klienta pečováno odborně, komplexně a efektivně za všech okolností.

Bc. Kateřina Antošová – Movement specialist

Díky dlouholeté zkušenosti s klientským servisem a odbornou činností v oboru trenérství jsem dospěla k vlastnímu projektu s názvem Fyzio Movement, kde se věnujeme především kvalitě pohybu a metodickému učení, přičemž dbáme na správné provedení a zdravotní pohled.
“Jediný čas, který máme, je teď a tady!”

Více

Tereza Topičová – Movement specialist

Jelikož mne pohyb uchvátil, rozhodla jsem se jeho metodologií zabývat, a tak jsem si zvolila studijní obor, který se rozhodně správnému pohybu věnuje, a tím je fyzioterapie. Věřím, že v následující praxi budu znalosti zde čerpající propojovat s prostředím fitness, protože lékařský a odborný pohled je něco, co je zatím v tomhle odvětví vzácné.
„Člověk se plně projeví teprve tehdy, když změří své síly s nějakou překážkou.“

Více

Mgr. Věra Vystrčilová – Fyzio specialist

Když se mi narodil druhý syn, začala jsem ve volném čase aktivně běhat, a nyní se věnuji trailovému běhu, kde jsem si oblíbila především ultramaratony. Díky této zkušenosti jsem si na vlastní kůži zažila i pár pohybových potíží spojených s omezením při aktivním tréninku. Spolupracuji také s triatletem Petrem Vabrouškem na populárním tricampu jako fyzioterapeut.
„Pohyb je život“!

Více

Martina Jandová – Yoga specialist

Jóga mi byla velkým pomocníkem během let mého studia a přišla s ní i řada dalších možností jako je tanec, který jsem po pár letech praxe začala studovat na Taneční konzervatoři v Praze. Dnes s obdivem sleduji, jak je pohyb propojený se vším kolem nás, kdy je vše neustále v pohybu a vše se mění a vyvíjí.
„Když zklidníme dech, zklidníme tělo a zklidní se i mysl.“

Více

Bc. Jiří Brázdil – Fyzio testing

Ke sportu jsem byl veden o dětství a nejvíce se mi zalíbila cyklistika asi to bylo díky rychlosti, kterou mi cyklistika poskytovala a pohybu ve volné přírodě. Cyklistika je jen jedna a tak jsem závodil na horských kolech, cyklokrosu a silnici, která mě nejvíce baví. Díky dob

Více

Hana Hlobilová – Movement specialist

Ačkoliv nepocházím vůbec ze sportovní rodiny, tak mě sport provází od dětství. Stále jsem měla potřebu zkoušet nové sporty, ať už to bylo judo, lyžování, jezdectví, potápění … z některých se stala vášeň.
„Jediná omezení, která v lidských životech existují si klademe my sami.“— Konfucius čínský učitel, editor, politik a filozof -550 – -478 př. n. l.

Více