Zaměření:

  • Osobní tréninky
  • Skupinové lekce

Jednatel společnosti

Aktivnímu pohybu jsem se začala věnovat již ve svých 6 letech pozitivním přičiněním mého dědy, vynikajícího trenéra a mé matky, vrcholové sportovkyně. Kombinace moderní gymnastiky a atletiky se stala pro mne bezkonkurenčním spojením dokonalého pohybu, a proto jsem se rozhodla po ukončení vlastní sportovní kariéry věnovat studiu na univerzitě a také  vzdělávaní na dalších rozšiřujících kurzech mimo povinné vzdělání. Při svých studiích jsem se již věnovala dětem v atletických přípravkách a na základní sportovní škole Emila Zátopka ve Zlíně. Jako osobní trenér mám již dlouholetou praxi, a to nejen na poli trenérském, ale měla jsem možnost také vést širší tým a vyzkoušet si tak manažerskou pozici.

Díky dlouholeté zkušenosti s klientským servisem a odbornou činností v oboru trenérství jsem dospěla k vlastnímu projektu s názvem Fyzio Movement, kde se věnujeme především kvalitě pohybu a metodickému učení, přičemž dbáme na správné provedení a zdravotní pohled. Cesta ke správnému pohybu je jediná, je to cesta k napřímení páteře. Napřímená páteř je zdravá, tudíž na sebe může navazovat další pohyby.

“Jediný čas, který máme, je teď a tady!”

Vzdělání: Univerzita Palackého v Olomouci Fakulta tělesné kultury,  obor Management sportu a trenérství

Kvalifikace: 3D Fitness Academy Prague Master trenér školitel pro Českou republiku a Slovensko PUMP, Trenér Atletiky B, Instruktor kondičního posilování, Kondiční trenér dětí a mládeže, TRX-sport medicine, TRX-osobní trenér, TRX-for Yoga, Vývojová kineziologie ve fitness, Kineziologie tahových cviků, Diagnostika a kompenzace, Zátěžové testování a diagnostika,  Funkční trénink, Bosu, Pilates, Pilates rehab, Core a břišní svalstvo ze všech stran.

Specializace:

  • Osobní a kondiční tréninky pro děti, mládež, začátečníky, pokročilé i vrcholové sportovce
  • Skupinové lekce pro veřejnost
  • Speciální programy pro sportovní kluby
  • Metodika běhu

Lekce: TRX condition, BOSU speciál, PUMP, PUMP condition, TRXslow&yoga, TRX healthy, Morning condition, TRX&PUMP condition

DSC07246