Ačkoliv nepocházím vůbec ze sportovní rodiny, tak mě sport provází od dětství. Stále jsem měla potřebu zkoušet nové sporty, ať už to bylo judo, lyžování, jezdectví, potápění … z některých se stala vášeň.

Dětství je už dávno minulostí, ale radost z pohybu mi zůstala. Vystudovala jsem Management sportu a trenérství, Sportovní a rekondiční masáže, působila jsem jako instruktor H.E.A.T. Programu. S přibývajícím věkem nevnímám pohyb pouze jako koníček, relaxaci, dobití baterek, ale také jako nutnost. Sedavý způsob života u velké části populace, s minimem pohybu přispívá k svalovým dysbalancím, nemocem pohybového aparátu a předčasnému stárnutí. Chtěla bych si užívat kvalitního života plného pohybu bez bolesti ještě hodně dlouho.

Spoustu let jsem byla klientkou Katky Antošové, oblíbila jsem si její lekce Pumpu, z osobních tréninků jsem často odcházela zničená, ale nadšená. Její podpora a osobní přístup mě posouval dál. Kačka je mým vzorem. Nyní bych ráda tyto zkušenosti předávala dál jak formou skupinových lekcí tak osobních tréninků.

„Jediná omezení, která v lidských životech existují si klademe my sami.“— Konfucius čínský učitel, editor, politik a filozof -550 – -478 př. n. l.

Záliby:
motosport, každý sport, který se dělá s radostí a pro zábavu (běh, lyže, cyklistika, turistika …)

Vzdělání:
Univerzita Palackého v Olomouci Fakulta tělesné kultury,  obor Management sportu a trenérství

Specializace:
osobní tréninky a skupinové lekce

DSC07048