Tým Fyzio Movement je tvořený lidmi, kteří se pohybem i zdravím člověka odborně zabývají. Důležitým aspektem je pro nás vzdělání a zkušenosti tak, aby bylo o klienta pečováno odborně, komplexně a efektivně za všech okolností.

Bc. Kateřina Antošová – Movement specialist

Díky dlouholeté zkušenosti s klientským servisem a odbornou činností v oboru trenérství jsem dospěla k vlastnímu projektu s názvem Fyzio Movement, kde se věnujeme především kvalitě pohybu a metodickému učení, přičemž dbáme na správné provedení a zdravotní pohled.
“Jediný čas, který máme, je teď a tady!”

Více

Bc. Tereza Topičová – Movement specialist a Fyzio specialist

Jelikož mne pohyb uchvátil, rozhodla jsem se jeho metodologií zabývat, a tak jsem si zvolila studijní obor, který se rozhodně správnému pohybu věnuje, a tím je fyzioterapie. Věřím, že v následující praxi budu znalosti zde čerpající propojovat s prostředím fitness, protože lékařský a odborný pohled je něco, co je zatím v tomhle odvětví vzácné.
„Člověk se plně projeví teprve tehdy, když změří své síly s nějakou překážkou.“

Více

Mgr. Věra Vystrčilová – Fyzio specialist

Když se mi narodil druhý syn, začala jsem ve volném čase aktivně běhat, a nyní se věnuji trailovému běhu, kde jsem si oblíbila především ultramaratony. Díky této zkušenosti jsem si na vlastní kůži zažila i pár pohybových potíží spojených s omezením při aktivním tréninku. Spolupracuji také s triatletem Petrem Vabrouškem na populárním tricampu jako fyzioterapeut.
„Pohyb je život“!

Více

Judita Knotková – Movement specialist

Mé lekce jsou jednoduché a efektivní.
Cílem je pomoct člověku uklidnit se, zpomalit a cítit se dobře. Ať už při jógové flow nebo při klidné meditaci, je vždy prostředníkem dech, na který kladu největší důraz.

Více

Bc. Jiří Brázdil – Fyzio testing

Ke sportu jsem byl veden o dětství a nejvíce se mi zalíbila cyklistika asi to bylo díky rychlosti, kterou mi cyklistika poskytovala a pohybu ve volné přírodě. Cyklistika je jen jedna a tak jsem závodil na horských kolech, cyklokrosu a silnici, která mě nejvíce baví. Díky dob

Více

Hana Hlobilová – Movement specialist

Ačkoliv nepocházím vůbec ze sportovní rodiny, tak mě sport provází od dětství. Stále jsem měla potřebu zkoušet nové sporty, ať už to bylo judo, lyžování, jezdectví, potápění … z některých se stala vášeň.
„Jediná omezení, která v lidských životech existují si klademe my sami.“— Konfucius čínský učitel, editor, politik a filozof -550 – -478 př. n. l.

Více

Michaela Topič – My Awake

Sama jsem vyzkoušela několik výživových směrů, na doporučení a také z dostupných informací na internetu. Po několika pokusech jsem konečně našla to nejlepší pro sebe, mou rodinu a troufnu si říci, že i pro Vás. Jsem přirozeně PŠENICE A CUKR FREE. Vnímám stravu jako lék a řešení nemocí i redukce váhy. Zkuste co dokáže strava přirozeně bez lepku, cukru a v mnoha případech i bez mléka. Alternativ je spousta, každý si najde své. Zkusme je spolu objevit. Těším se na Vás.

Více