Zaměření:

  • Osobní tréninky
  • Skupinové lekce
  • Fyziotréninky

Spolumajitelka společnosti, Movement specialist, Fyzio specialist

Sport se stal součástí mne samé už ve velmi útlém věku, a tak mé následující směřování bylo více nežli logické. Nejrůznějším sportovním aktivitám jsem se věnovala od svých 3 let, kdy jsem jako dítě začínala rozvíjet své motorické vzdělání. Dlouhou dobu byl dominantním prvkem mého soustředění tanec. Absolvovala jsem 5 let studia na ZUŠ, a poté se mu nadále věnovala v rámci tanečních skupin působících ve Zlíně. První stupeň základní školy jsem si navíc vyzkoušela i prostředí gymnastického aerobiku.

Teprve později jsem přišla do kontaktu se světem fitness, který se mi stal osudným. Momentálně mám za sebou již několikaletou praxi na pozici lektora skupinových lekcí. Jelikož mne pohyb uchvátil, rozhodla jsem se jeho metodologií zabývat, a tak jsem si zvolila studijní obor, který se rozhodně správnému pohybu věnuje, a tím je fyzioterapie. Věřím, že v následující praxi budu znalosti zde čerpající propojovat s prostředím fitness, protože lékařský a odborný pohled je něco, co je zatím v tomhle odvětví vzácné. Rozhodně je to pro mne velká výzva!

„Člověk se plně projeví teprve tehdy, když změří své síly s nějakou překážkou.“ – Antoine de Saint-Exupéry

Vzdělání: studentka Univerzity Karlovy – 2. lékařská fakulta, obor fyzioterapie

Kvalifikace: Akreditovaný vzdělávací program – instruktor choreografických lekcí (MY FIT studio, Brno), Instruktor kondičního posilování (IQ pohyb academy), Mobilizace a Stabilizace ve fitness (IQ pohyb academy), Fyziofitness Černošice – core u silových cviků, síla-stabilita-mobilita, funkční fyziotrénink, záda v kondici (dle zásad vývojové kineziologie) 

Specializace:

  • Skupinové lekce pro veřejnost
  • Osobní tréninky a Fyziotréninky
  • Diagnostické metody
  • Vývojová kineziologie
28125399_2054046171279806_1608509336_o (1)