onas

Fyzio Movement tvoří specifický koncept. Nejsme klasické fitness, ani zdravotnické zařízení, ale na první místo stavíme kvalitu pohybu nad kvantitou.

Projekt je určený pro běžnou populaci, profesionální i rekreační sportovce, mládež i děti, ale také jedince se zdravotním omezením.

Zázemí tvoří multifunkční sál vybavený nejmodernějšími pomůckami, v němž se odehrávají skupinové lekce i osobní tréninky. Oddělenou část sálu tvoří fyzioterapeutická místnost pro manuální nápravu a diagnostiku našeho klienta.

Naším hlavním cílem je plnit klientova přání, navodit rodinnou a příjemnou atmosféru, v níž může klient s naší pomocí dosáhnout svých cílů. Hlavním úkolem, který si klademe, je učit správný pohyb, proto u nás nenajdete žádné klasické fitness stroje, na které bychom vás “posadili”. Pohyb je potřeba prožít a přivlastnit si jej. Jde nám především o dlouhodobou funkčnost.

Studio Fyzio Movement je speciální projekt určený aktivní populaci, populaci se zdravotním omezením, aktivním sportovcům, ale také mládeži a dětem. Principem je správně prováděný pohyb bez bolesti tak, aby Vám Vaše tělo sloužilo dle Vašich přání a požadavků po dlouhou dobu. Z naší nabídky si můžete vybírat jak ve formě osobních tréninků, speciálních fyziotréninků či terapie, tak i ze skupinových lekcí. Klademe vždy důraz na kvalitu cvičení, proto jsou skupinové lekce omezeny daným počtem dle našeho rezervačního systému. Pro rezervaci na individuální lekce a konzultace prosím kontaktujte přímo nás na našich telefonních číslech. Pro registraci na skupinovou lekci využijte rezervační systém.